0

Особливості вибору фекального насоса

Власник заміського будинку чудово розуміє, що підключення труб до загальної системи каналізації іноді буває досить трудомістко і часто виходом є підключення фекального насоса. Фекальні насоси мають досить різноманітними характеристиками і класами давайте детальніше розберемося у виборі фекального насоса.

Як вибрати фекальний насос

Фекальний насос служить для того, щоб перекачати рідина з великою кількістю твердих відходів, які не під силу перекачати простому насосу, зазвичай тверді відходи містяться в септиках таким чином при наявності на ділянці центральної каналізації, важко прилаштувати до неї самотечную трубу та ще й з правильним кутом нахилу, тому зазвичай використовується на ділянці ємність в яку збираються тверді відходи, а в неї встановлюється фекальний насос. Після цього з цієї ємності рідина потрапляє в центральну каналізацію.

Давайте розберемося в класифікації фекальних насосів і визначимося у відмінностях між ними.

Погружной фекальний насос і його характеристика

Погружной фекальний насос

Тип занурювальний насососов основному застосовується для осушення підвалів, які були затоплені, крім цього для поливу різних посівних площ та відкачування води із септиків.

Процес установки заглибного насоса

Варто звернути увагу, що існує величезна кількість насосів заглибного типу і відповідно монтаж у різних марок відрізняється одна від одної, але загальна безсумнівно є насос монтується на дні колодязя обов’язково він повинен бути нижче рівня води ну, а автоматика і поплавковий вимикач дають можливість працювати насосу в незалежному режимі.

Варто відзначити, що даний агрегат розвиває потужність до 50 кВт у співвідношенні до літрів — це близько 450 літрів в годину. Підйомна потужність насоса може досягати 25 метрів висоти, а також насос може обробляти брудні рідини якщо розмір їх не перевищує 4 мм, окрім цього насос можна доповнити ріжучої насадкою.

Напівзаглибні моделі

Напівзаглибні моделі відмінно справляються з викачуванням брудної води але з включеннями лише до 20 мм. Складність полягає в тому, що на відміну від заглибного насоса до полупогружной моделі неможливо додати насадку — размельчитель, але часто вона буває і не потрібна так, як для побутових потреб, а такі насоси купує виключно для цього вони підходять як раз то є легко роздрібнюють фекальні маси і дрібне сміття.

Двигун у таких моделей встановлюється над водою, а сам насос у воді.

Приклад полупогружного насоса

Простий спосіб економити

Зовнішній насос

Зовнішній насос це найдоступніший вид насоса — він відмінно справляється для перекачування мас з включеннями лише до 5мм. Але основна функція цього насоса мобільність, а не як не ресурсна потужність.

Фекальний насос поверхневий

Даний вид насоса зазвичай встановлюють на краю септика або ями, а у воду занурюють тільки шланг. Таким насосом можна спокійно викачувати фекалії з довгою фракції до 35 мм загалом відмінно підійде для відкачування води з септика.

На малюнку зображено поверхневий насос

Дренажні насоси для слабозабруднених рідин

Дренажні насоси здатні в основному перекачувати слабо забруднені рідини у основному з допомогою даних насосів чистять басейни або відкачують грунтові води з льоху, також можна застосовувати для відкачування води з резервуарів і так далі. До речі більшість таких насосос, теж вільно можуть откачивай закгрязнения з невеликими фракціями, а спеціальна сітка не дасть проковтнути тверді і великі предмети, і як наслідок перегріти двигун.

Дренажний фекальний насосl

Вибір насоса: поради

Поради щодо вибору насоса.

  • Якщо на маркуванні насоса вказані тільки цифри — це означає що, насос здатний відкачати тільки чисті рідини з включеннями до 5 мм.
  • Якщо ви побачите на насосі букву Ф — це означає, що насос здатний відкачати навіть сильно забруднені рідини до 30 мм.
  • Ну, а якщо вам потрібен насос здатний перемелювати великі фракції, тоді шукайте літеру H на маркуванні.

Відео дренажні насоси

Добавлено в: Ремонт
© Зробимо разом - будівельний портал.