0

Як прочистити каналізаційні труби

Труби зазвичай засмічуються в самий невідповідний момент, зазвичай це відбувається з ранку, коли ви спізнюєтеся на роботу або ще гірше, коли необхідно прийняти ванну або сходити в туалет, а у ванній або на кухні засмічення. У даній статті ми розберемо основні ефективні способи, як швидко прочистити каналізаційні труби без особливих зусиль.

Сильний засмічення в каналізаційній трубі

Як дізнатися що саме засмітилося в каналізаційній трубі

Вчасно визначити проблему і прийняти швидкі заходи це наше головне завдання саме тому почнемо діяти оперативно отже почнемо, спочатку визначте зливається вода в інших каналізаційних вузлах будь то унітаз, раковина, ванна або душ. Якщо вода не зливається ні в одному з них, тоді ми маємо великі проблеми справа в тому, що в багатоповерхових будинках особливо на перших поверхах іноді засмічується сам стояк і вода починає не тільки не зливатися, а навіть в рідкісних випадках піднімається на гору з унітазу або з ванни, тоді швидше набирайте номер сантехніка або ЖЕКУ і дзвоніть їм.

Дізнатися номер ЖЕКУ дуже просто вийдете в під’їзд і прочитайте на електричному щитку телефон.

Типи засмічень і їх відмінності

Експлуатаційний засмічення.

Це засмічення, який зобов’язаний своїй появі жиру. Так-так, жир прилипає до труб всередині, а до нього починають прилипати волосся, та інші відходи які випадково потрапляють в раковину через отвір зливу.

Механічний засмічення.

Механічний засмічення виникає в основному з вини самого мешканця квартири — частий приклад механічного засмічення — це туалетний папір, яка впадає в унітаз практично кожен день. Іноді папір не роз’їдається водою і утворюється засмічення, який можна вивести лише спеціальними засобами, які роз’їдають папір і накопичився сміття.

Непрохідність в сифоні.

Сифон це пристрій, який ви можете спостерігати нижче на картинці саме він служить бар’єром, який захищає нас від неприємних запахів — це свого роду фільтр, від прямого запаху з каналізації. Але з часом в сифон потрапляє жир, який у свою чергу накопичує інші відкладення всередині себе.

Прочистити сифон можна дуже просто — відкрутіть його і промийте гарячою водою з додаванням FARRY або інших рідин для миття посуду — це дозволить прибрати бруд зсередини.

Картинка — каналізаційний сифон

Техногенний засмічення.

У вас нова квартира, а засмічення з’являються періодично ви не знаєте, як з цим боротися? Відповідь проста це найгірший варіант з усіх розглянутих вище. Саме техногенний засмічення неможливо усунути підручними засобами, оскільки він виникає помилку проектування каналізаційних систем на жаль, це не рідкість.

Простий спосіб економити

Чим прочистити утворився засмічення?

Прочистити каналізацію можна різними методами. Ефективність цих методів залежить від ступеня тяжкості засмічення. Розглянемо ці методи.

Засоби для прочищення засмічення в трубі

Картинка — засоби для прочищення засмічення в трубі

Підручні засоби — чистка труб за допомогою соди.

Якщо у вас немає спеціальних засобів, які за допомогою свого їдкого складу допоможуть вам впоратися з прочищенням каналізаційних труб, тоді використовуйте підручні заходи. Отже: Кип’ятіть кілька чайників гарячої води і додайте в гарячу воду пачку столової соди — це дозволить розкласти жир в трубі і позбутися від засмічення.

Хімічні засоби.

Хімічні засоби — це препарати, які за допомогою свого їдкого складу усунуть засмічення до таких засобів належать препарати:

  • Кріт.
  • Tiret.
  • Стерил та інші.

Як прочистити трубу за допомогою вантуза.

Вантуз — це прилад, який ви можете спостерігати на картинці нижче цим приладом користувалися ще наші діди. Для того, щоб прочистити трубу за допомогою вантуза просто прикладіть його до отвору в раковині і активно натисніть на нього — це дозволить трохи зрушити з місця одержаний засмічення і організувати рух води в трубі.

Прочищення каналізаційних труб за допомогою вантуза

Сталевий сантехнічний трос — помошник проти засмічення.

Описані вище засоби не допомогли?. Не впадайте у відчай є останній надійний порада — використовуйте сталевий сантехнічний трос саме за допомогою нього майстри сантехніки зазвичай прочищають засмічення в туалеті або ванній кімнаті просто просувайте його до місця засмічення і трохи прокручуйте — це дозволить усунути засмічення в 90% випадків.

Трос для прочищення засмічення

Відео — як швидко прочистити каналізаційну трубу

Добавлено в: Ремонт
© Зробимо разом - будівельний портал.