0

Три в одному або Сходи-трансформер

Секційні складні сходи користуються великою популярністю як у професійних сферах (будівництво, ремонт), так і в побутових справах. Майже невагома стрем’янка в складеному вигляді займає зовсім мало місця. Зате розгорнута алюмінієва трисекційна сходи дозволить піднятися дуже високо.

Ви затіяли будівництво, ремонт або просто генеральне прибирання? А може ви хочете зібрати яблука з високою яблуні? Драбина — одна з тих речей, без яких не обійтися. Пішли в минуле кволі приставні драбини з дерев’яними сходами і важкі металеві. Зараз в будівельних і господарських магазинах продаються стійкі, безпечні сходи з сучасних матеріалів. Алюміній — найкраще рішення для такого часто використовуваного предмета. Його чудова властивість — легкість — як не можна краще задовольняє вимоги, що пред’являються до складним сходах.

Зміст

  • 1 Пристрій складаний сходи
  • 2 Варіанти використання трансформерів
  • 3 Чим забезпечено безпеку і стійкість?

Пристрій складаний сходи

Драбина трисекційна мають мінімум 6, максимум 16 ступенів. Чим більше ступенів, тим довше сходи. На найвищому виробі можна забратися на висоту до 11 метрів! Може виникнути питання: чим вище сходи, тим вона важча? Так, але не набагато. Невисока стрем’янка важить приблизно дев’ять кілограмів, а велика — до 40. Звичайно, в квартирі, де максимальна висота стелі дорівнює трьом метрам, така драбина ні до чого. Досить буде і півтораметрової. Але на будівництві, при зовнішній ремонт будівлі, ремонті даху не обійтися без «велетня».

Варіанти використання трансформерів


У Росії трисекційні сходи виробляють кілька компаній. Телескопічні конструкції від «Ейфель» можна варіювати і використовувати в різних варіантах, наприклад, як:

Двостороння стрем’янка
Дві секції стоять «шалашиком», третя не висувається, вона складена поряд з однією з сторін. Нагорі можна закріпити майданчик розміром 27х27 сантиметрів, щоб ставити на неї, наприклад, відро з фарбою або присісти для відпочинку.

Приставні сходи
Всі три секції послідовно висуваються вгору і виходить «сходи в небо» — довга і легка.

Стрем’янка з консоллю
Щоб отримати таку конструкцію, потрібно розсунути дві секції, а третю висунути вгору. Таким чином ви зможете піднятися набагато вище, ніж на звичайній драбині. Не варто боятися, що висунута секція не витримає ваш вагу або зміститься центр тяжкості. Технологія ретельно продумана, габарити вивірені, всі ризики враховані. Розбірна сходи з анодованого алюмінію безпечна в експлуатації і стійка.

Чим забезпечено безпеку і стійкість?

  • Широка траверса — нижня балка, що лежить на підлозі;
  • протиковзкі опори на клепках;
  • сталеві замки, що скріплюють секції один з одним;
  • ремені безпеки.

Подібні сходи виробляє і російська компанія «Алюмет». Широка, стійка конструкція з трьох секцій витримає вагу до 150 кілограмів.

Простий спосіб економити

Примітка:

Третю секцію можна відокремити і використовувати як невелику приставну драбину.

Поперечні балки надійно фіксують сходи і утримують її від самовільного складання. Широка нижня траверса фіксує споруда на підлозі. Кінці траверси «одягнені» в гумові наконечники для запобігання ковзання. Досить широкі рифлені щаблі не ковзають.

Якщо вас цікавлять ковані перила і ви бажаєте помилуватися ними — пройдіть по посиланню.

У житті кожної людини трапляється ремонт або необхідність дістати що-небудь з високо розташованих антресолей. Як ми раніше жили без цих повітряних конструкцій — алюмінієвих легких збірних сходів! Але перш ніж придбати таку цінну помічницю, прискіпливо огляньте виріб, особливо місця стиків деталей. Перевірте, наскільки надійно виконані кріплення, передбачені не ковзаючі опори. Безпека людини на висоті повинна бути понад усе.

Ми будемо раді почути вашу думку про сходах-трансформерах і пропонуємо на завершення подивитися відео, де докладно розглядається така конструкція.

Добавлено в: Огради, паркани
© Зробимо разом - будівельний портал.