0

Три секції однієї сходи

У кожному будинку бувають періоди, коли починається ремонт, перебудова або збір осінніх яблук з високих дерев. Куплені в стародавні часи дерев’яні драбинки не зможуть забезпечити безпеку перебування на висоті. Вони не щільно стоять на землі, а до яблуні їх взагалі неможливо притулити. Але прогрес, як відомо, рухається вперед, і тепер в кожному магазині можна придбати чарівну сходи-трансформер. Героїня сьогоднішньої статті — драбина трисекційна.

Мобільна і багатофункціональна алюмінієва трисекційна сходи стане гарною помічницею в господарстві.

Зміст

 • 1 Головне — безпека на висоті
 • 2 Що таке анодування алюмінію?
 • 3 Легким рухом руки сходи перетворюється…
  • 3.1 Варіанти розкладання

Головне — безпека на висоті

Практично невагомі алюмінієві сходи для виконання висотних робіт розрізняються за кількістю секцій. Одна з найдовших — трисекційна 3х10 — буває як універсальна побутова, так і професійна. Якщо робоча висота такої драбини не перевищує семи метрів, це побутовий варіант. А висота понад сім метрів — вже професійна. Що таке робоча висота? Це довжина всієї конструкції, секції якої максимальні висунуті і перетворять вітальню в приставну.

Ця універсальна диво-драбинка (її ще називають сходи трехколенная) оснащена різними корисними пристосуваннями, покликаними звести ризик до мінімуму:

 • Нижня секція всіх сходів, як 3х10, так і інших, закінчується так званої траверсою — поперечної стійкої планкою, яка міцно стоїть на землі. Кінці траверси окантовані протиковзкими змінними опорами (башмаками).
 • Розкриті секції пов’язані між собою стяжками, для того, щоб сходи мимовільно не склалася.
 • На другій секції встановлені ще одні опори — заглушки.
 • Рельєфні ступені перешкоджають ковзанню.
 • Сталеві міцні скоби щільно затискають висувні секції.
 • Майданчик на верхньому «поверсі» забезпечить відпочинок втомленим ногам або стане основою для кошики, відра або інструментів.
 • Виріб виготовлений з анодованого алюмінію.

Що таке анодування алюмінію?

Алюміній — м’який, легкий і слухняний метал. Це безумовні плюси для такого виробу, як приставні сходи, адже її доводиться часто піднімати, переносити і складати/розкладати. Але для того щоб надати сходах твердість і стійкість до зовнішнього впливу, алюміній анодируют. Тобто застосовують до нього різний хімічний вплив, в результаті якого на поверхні металу утворюється захисна плівка — оксид.

Ця анодована плівка перешкоджає корозії металу, що дозволяє застосовувати алюмінієві вироби в жорстких атмосферних умовах. Оброблені таким чином сходи не іржавіють, а також стають стійкими до механічних пошкоджень і не залишають слідів на руках.

Цікаво:

Вироби з анодованого алюмінію можна фарбувати в різні кольори за допомогою анілінових барвників.

Простий спосіб економити

Легким рухом руки сходи перетворюється…

Повернемося до наших трехсекционным сходах. За рахунок своєї здатності складатися в різні положення ці конструкції користуються великим попитом як у звичайних людей, так і у професіоналів. Трисекційна універсальна конструкція, що втілює в собі характеристики інших сходових виробів-драбини, двосекційною і приставних сходів. Важливо те, що в зібраному вигляді вона займає дуже мало місця: в ширину майже нуль, тільки у довжину. Її можна закріпити на задній стіні будинку або гаража і забути про неї до часу.

Варіанти розкладання

Це справжня універсальна драбина-трансформер. Конструкція дозволяє розкладати її в декількох варіантах і застосовувати в широкому діапазоні висот:

 1. Двосекційна. Такий варіант досягається так: дві нижні секції залишаються складеними разом, а верхня ставиться «будиночком».
 2. Стрем’янка з висувною секцією. Дві нижні секції ставляться у вигляді драбини, а верхня висувається вгору. Таким чином досягається ще більша стійкість, адже на землі стоять не два упору, а чотири. Інший варіант — верхню секцію уперти в стіну.
 3. Трисекційні приставні універсальна. Категорія її 3х10, тобто три секції з 10 сходинок. В розкладеному вигляді це найбільша довжина. Максимальна висота її сягає понад десять метрів. При великій тривалості роботи нагорі сходів можна використовувати опорну площадку, її розміри 27х27 сантиметрів. Майданчик міцно фіксується.
 4. Остання секція зазвичай відокремлюється і може використовуватися як компактна приставна драбина.

Купивши один виріб, насправді ви придбали відразу чотири корисних речей!

Трисекційні сходи мають категорії, що розрізняються кількістю перекладин. Невеликі конструкції складаються з 5-6 ступенів в одній консолі, а довгі (3х10) — до 10. Максимальна припустима навантаження — 150 кілограм.

Таким чином, трьохсекційні універсальні сходи буде до речі в будь-якій ситуації, будь то побілка триметрового стелі, стоячи на сходах 3х10, або збір червонобоких яблук. Погодьтеся, наскільки зручно і безпечно збирати яблука, розташувавшись на стійкій драбині з висунутої консоллю. І не треба притуляти драбину до дерева, плутаючись у гілках і щохвилини ризикуючи звалитися вниз разом зі сходами. І остаточний штрих: безумовним плюсом цих цікавих конструкцій стала недорога ціна, адже алюміній — самий дешевий метал.

На відео детально показана сходи трьохсекційні універсальні з усіма деталями і кріпленнями. Якщо у вас є питання або ви хочете поділитися своєю думкою, пишіть.

Добавлено в: Огради, паркани
© Зробимо разом - будівельний портал.