0

Суха стяжка підлоги своїми руками

Після спорудження будинку або ремонту квартири підлогу починають робити в самий останній момент у цьому уроці ми будемо вважати, що такий момент уже настав. Отже нижче ми навчимося робити суху стяжку підлоги своїми руками і розберемо переваги перед стяжкою підлоги з бетону.

Переваги сухої цементної стяжки перед

Переваги сухої стяжки підлоги перед мокрою або бетонної заливкою досить істотні основною перевагою є простота стяжки і ресурс часу. Адже суха стяжка підлоги робимося всього за кілька годин за умови, що виконувати її будуть компетентні в будівництві люди.

А бетонна (мокра) стяжка підлоги робиться в основному тільки спеціалістами будівельної індустрії і головний недолік — це доведеться виїхати з квартири на кілька днів, тому бетон повинен «Схопитися» — настоятися кілька днів і просушитись для якісної стяжки.

Крім цього вже давно відомо, що стяжка підлоги з керамзитом, а ще й з наявністю демпферної стрічки для стяжки підлоги дозволить поліпшити звукоізоляцію нашого підлоги в рази в порівнянні з бетонною заливкою.

Також при бетонної заливки підлоги необхідно достатня кількість цементу та піску, що ускладнює задачу якщо ви збираєтеся робити стяжку підлоги в квартирі, а не в будинку.

Покроковий процес стяжки підлоги своїми руками

Крок 1

Спочатку видалити стару підлогу й вирівняємо його за допомогою звичайного кельми і цементу закривши всі отвори, які можуть нам перешкодити подальшому.

Крок 2

На другому кроці ми укладемо поліетиленову плівку або пергамент на підлогу — це дозволить нам зробити паро і влогоизоляцию, яка запобіжить спучування нашого підлогового покриття в подальшому.

Укладання поліетиленової плівки на підлогу

Простий спосіб економити

Якщо ви укладаєте плівку або пергамент на дерев’яну підлогу, тоді скористайтеся спеціальними матеріалами для настилу на дерево або ДСП, це робиться для того, щоб при протікання води з пральної машинки або ще з якоїсь причини у вас не здувся підлогу надалі, ну а для бетону цілком підійде поліетиленова плівка.

По краях і біля стін радимо вам укласти демпферну стрічку, яка є відмінним помічників для усунення проблем зі звукоізоляцією приміщення, а також коли ламінат нагріється не дозволить йому розширюватися.

Крок 3

Третім етапом буде укладання сипучих коштів піску або керамзитной стружки, яка дозволить вам укласти сипучі матеріали рівним шаром, який буде слугувати чудовою опорою для проблем зі звукоізоляцією. Відповідно, чим гучніше сусіди тим більше доведеться укласти шар керамзиту — зазвичай укладається близько 6 див.

Укладання сипучих матеріалів

Процес вирівнювання поверхні

Крок 4

Після того, як ви вирівняє поверхню радимо вам укласти шар ДСП або фанери крім цього відмінною поверхнею для вирівнювання послужить азбестоцементні плити або пеностирольный шар.

Настил плит на насип необхідно буде укладати починаючи від дверей і продовжувати до стіни, що навпроти, але зверніть увагу,ч то якщо ви укладаєте теплоізоляційні плити, тоді укладайте їх від стіни яка якраз навпроти дверей, це дозволить зберегти цілісність засипки.

Процес укладання плит на насип з керамзиту

Відео — суха стяжка підлоги своїми руками

Добавлено в: Ремонт
© Зробимо разом - будівельний портал.