0

Сходи на всі випадки життя

Сходи-трансформер — це універсальна і багатофункціональна драбина. Секції конструкції з’єднані за допомогою шарнірів.

Така драбина складається з чотирьох алюмінієвих сегментів. Вони являють собою дві стійки, між якими укладено поперечини. В кожному сегменті від 3 до 10 ступенів. Завдяки шарнірним з’єднанням кожна складова конструкції може легко змінювати положення і потім надійно фіксуватися. В результаті такого пристрою трансформер може виконувати функції:

  • приставної драбини;
  • сходи з консоллю;
  • драбини;
  • будівельного помосту.

Зміст

  • 1 Влаштування сходів-трансформерів
  • 2 На що звертати увагу при виборі трансформера
  • 3 Чим відрізняється побутової трансформер від професійного

Пристрій сходів-трансформерів

Висоту трансформера можна відрегулювати практично для будь-якого виду робіт. Вироби побутового призначення дозволяють виконувати роботи на висоті до трьох метрів. Для роботи на висотах від трьох метрів набувається професійна драбина-трансформер, яка до того ж витримує велике навантаження.

Для виконання робіт на великій висоті (наприклад, ремонту фасаду) сходи можна залишити в розкладеному положенні. Для робіт по будинку, таких як заміна лампочки або побілка стелі, підійде варіант драбини. А для миття вікон чи шпаклівки стін передбачена позиція помосту, коли середні сегменти сходи знаходяться в горизонтальному положенні.

Примітка:

Стрем’янка легко стає драбиною у формі букви «П» або «Л».

Перевага цього варіанту в тому, що в складеному стані виріб займає зовсім небагато місця. При установці додаткових модулів конструкція стає ще більш функціональною. Можна доповнити сходи деталлю для кріплення вантажів. Завдяки цьому будівельні матеріали і інструменти будуть під руками під час роботи.

На що звертати увагу при виборі трансформера

Те, яка саме сходи-трансформер буде придбана, залежить, в основному, від її призначення. Якщо необхідно виконати своїми руками невеликий ремонт або попрацювати в саду, цілком достатньо побутового трансформера. Він стане незамінним помічником в «висотних» роботах по дому. Для будівництва або серйозного ремонту підійдуть моделі з професійної лінійки. У даних моделях велика увага приділяється міцності з’єднань і пристосуванням для комфортної та безпечної роботи.

Простий спосіб економити

Порада:

Сходи-драбини-трансформери відмінно підходять для будь-яких поверхонь, оскільки вони можуть обходитися без надійної опори.

При виборі потрібно врахувати необхідну кількість секцій і ступенів. Якщо позначено сходи-трансформер 4-секційна, це означає, що дана модель складається з 4 сегментів. Друга цифра маркування(4×3, 4×4, 4×6) позначає кількість східців у кожному сегменті. Іноді всі секції мають рівну кількість перекладин. Але в деяких моделях внутрішні і зовнішні сегменти можуть мати різну кількість східців.

Дані характеристики впливають на робочу висоту трансформера. Якщо порівняти моделі сходів 4×3 і 4×4, у першій максимальна робоча висота у вигляді приставної драбини становить 4,4 м, тоді як у другого вироби — 5,45 м. Відповідно, для трансформера 4×6 цей показник буде становити 8 м.

Одним з основних показників якості можна назвати сполучні кріплення. Заслуговує уваги і поверхня ступенів. Рифлене покриття усуває ковзання і робить роботу безпечною. Складена сходи-трансформер 4×5 повинна володіти правильною геометричною формою. Відповідність цим параметром можна визначити візуально при огляді сходів.

Варто придивитися і до основи трансформера. Матеріал не повинен дряпати поверхню підлоги, але і не повинен ковзати по ній. Це важливо для надійної фіксації розкладеної конструкції. Крім того, основа повинна повністю прилягати до підлоги, щоб уникнути розгойдування сходів.

Чим відрізняється побутової трансформер від професійного

Серед показників, що характеризують професійні трансформери від побутових. — максимально допустиме навантаження на щабель. Для професійних моделей вона становить 150 кг. Різниця полягає і в робочій висоті. Побутова сходи дозволяє виконувати роботи на висоті до 3 м, тоді як професійну відрізняє більш широкий діапазон висот. Це позначається і на міцності конструкції. Професійні трансформери відрізняються більш стійким підставою.

В особливостях конструкції і використаних матеріалах відображено інтенсивність експлуатації трансформера. Так як професійні сходи використовуються, як правило, щоденно і піддаються великим навантаженням, вони повинні відповідати більш високим вимогам. В якості матеріалу для побутових трансформерів застосовуються менш дорогі матеріали, внаслідок чого такі моделі стають економічним варіантом для домашнього використання.

Побутова сходи-трансформер — доступне і багатофункціональний придбання для дому або саду. Якщо є питання і примітки до статті, то можете поділитися ними, залишивши коментар.

Добавлено в: Огради, паркани
© Зробимо разом - будівельний портал.