0

Компанія Алюмет — робота на висоті

Компанія ТОВ «Алюмет» (Московська область), що заявила про себе у 2007 році, є одним з лідерів вітчизняного профільного ринку.

Таким чином визначилася сфера діяльності — виробництво сходів і драбин різних типів. Товарна лінійка широка і перекриває всі потреби клієнтів у драбинах і сходах одноблочного, секційного і трансформенного типів.

Алюмет-сходи активно затребувана приватними і корпоративними клієнтами. Попит на її продукцію знаходиться в тенденції постійного зростання.

Невеликий огляд і екскурсія по товарах виробника.

Чому алюмінієві сходи настільки популярні у споживача

Компанія застосовує для виробництва всіх типів виробів виключно якісний алюмінієвий сплав. У поєднанні з продуманою конструкцією профілю і вузлів забезпечуються легкість, міцність і надійність упору, безпека при роботі на висоті. Корозійна стійкість матеріалу гарантує тривалу експлуатацію без погіршення функціональних можливостей виробів.

Моніторинг ринкової ситуації та облік споживчих інтересів виявив зацікавленість покупців у алюмінієвих сходах універсального призначення, які складаються з однієї, двох і трьох секцій.

Спеціалізація на випуску сучасних сходів і драбин різних типів дозволяє оперативно задовольняти запити ринку. Для цього впроваджуються інновації, розширюють можливості застосування виробленої продукції з підвищенням зручності експлуатації. Найпростіша домашня драбина або професійна драбина алюмінієва трисекційна посиленого типу одно надійні і безпечні в застосуванні. Алюмет сходів по всіх параметрах відповідають міжнародним і вітчизняним Стандартам.

Лідерство компанії в сегменті «Алюмінієві сходи і драбини» в Росії і гідна конкуренція світовим брендам має кілька причин. А саме: широке розмаїття виробів, що випускаються, відмінні масо-міцнісні показники, ідеальний зовнішній вигляд, безпека експлуатації, ергономічність. Крім того, розумна маркетингова стратегія і адекватна вітчизняних умов гнучка цінова політика теж забезпечують успіх.

Що пропонує клієнтам дана компанія

Завод виробляє весь можливий спектр сходів і драбин, який тільки можна зустріти в прайсах інших виробників:

Простий спосіб економити

  • стремянка (20 видів в варіантах виконання);
  • одноблочна приставна драбина (20 видів у ВІ);
  • двосекційна приставна (13 видів у ВІ);
  • трисекційна (приставні сходи-драбина)

— посилена (5 видів у ВІ);

— універсальна (11 видів у ВІ).

Сходи-трансформер компанії Алюмет займає у виробництві особливе місце. Ці моделі передбачають використання особливо міцних вузлів, виконаних згідно з розрахунками з прецизійною точністю. Сучасне обладнання, якісні комплектуючі, досвідчений персонал та поетапна система контролю дозволяють конструктивно складним виробам бути надійними і безпечними.

Компанією налагоджено випуск шарнірних, телескопічних і універсальних трансформерів для професійного застосування. Їх виправдано велика вартість з лишком компенсується багатофункціональністю при будь-яких видах висотних робіт.

Сьогодні на вітчизняному ринку сходи та драбини компанії за індексом «ціна/якість» є лідерами і користуються підвищеним попитом — їх можливості ні в чому не поступаються більш дорогим закордонним моделям.

Подивіться на відео, як збирається трисекційні сходи трансформер Алюмет, перевіряється на міцність. Після чого з П перетворюється в Л.

Добавлено в: Огради, паркани
© Зробимо разом - будівельний портал.