0

Ідеї ялинок своїми руками або як зробити ялинку своїми руками

Здрастуйте, шановні читачі! У передноворічні дні на прилавках магазинів з’являється неймовірна кількість різноманітних новорічних прикрас: ялинкові іграшки, мішура, дощ, яскраві гірлянди, хлопавки, штучні і живі ялинки і т.д. до Речі про ялинках, у наш час виробники пропонують споживачам дійсно широкий вибір ялинок: високі, маленькі, настільні, підлогові, пишні, витончені, білі, зелені, різнокольорові… З чого можна зробити висновок, що будь-хто без проблем підібрати саме ту модель ялинки, яка, на його думку, найбільш вдало впишеться в інтер’єр будинку або квартири. Але сьогоднішня стаття присвячена зовсім не заводським, штампованим ялинок, а ексклюзивним ялинкам, зробленим власноруч!Новорічні ялинки своїми руками.

Для виготовлення декоративної ялинки, можна сміливо використовувати практично будь-який матеріал: стрази, ялинкові кулі, нитки, намисто, винні пробки, кавові та інші зерна, папір, гудзики, дріт, шишки, листя дерев, пір’я, відрізки тканини, стрічки, макаронні вироби та багато іншого!

З матеріалами визначилися, але як же сформувати основу майбутньої ялинки? Можна зробити наступними способами:

1. Підібрати пляшку конусної форми, на яку в подальшому приклеювати необхідні деталі;2. Придбати готовий конус з пінопласту — продаються у відділах «Все для творчості і рукоділля»;

3. Виготовити з аркуша паперу.Розглянемо останній пункт трохи докладніше… Перший спосіб: беремо аркуш ватману, креслимо коло, вирізаємо його, далі на даному колі відзначаємо олівцем сектор у вигляді трикутника, відрізаємо його, а з решти формуємо конус, приклеївши бічну частину скотчем або клеєм.Другий спосіб: беремо ватман, малюємо коло, відміряємо четверту частину кола — трикутник (див. фото), вирізаємо дану частину і формуємо конус.Отже, підібравши або виготовивши найбільш підходящий конус, приступаємо безпосередньо до декоративної частини…

Ідеї ялинок своїми руками.

Паперові ялинки.

Підбираємо папір відповідного відтінку, вирізаємо і формуємо конус (описано вище), прикрашаємо стразами, зірочками з фольги, намистинами, бісером або стрічками.

Ялинки своїми руками фото

Кавові ялинки.

З щільного паперу готуємо конус, після чого за допомогою супер-клею послідовно заповнюємо прогалини на конусі, як доповнення можна використовувати зерна рису, насіння, капелюшки жолудів, стрази, намистини або бісер.

Ялинки своїми руками фото

Декоративні ялинки своїми руками з макаронних виробів.

Підбираємо фігурні макарони, наприклад — бантики, наносимо їх у відповідний колір з балончика пулевизатора, а після висихання фарби закріплюємо на конусі (краще щільному з пінопласту) за допомогою клею моменту. На завершальному етапі ялинку можна доповнити макаронами у вигляді зірочок або маленькими декоративними бантиками.

Ялинки з ниток.

Формуємо з паперу конус, беремо відповідні по відтінку щільні, вовняні нитки, покриваємо поверхню конуса клеєм ПВА і щільно обмотуємо нитками. Такі ялинки можна доповнити бантиками, намистинами або стразами.

Ялинки з винних пробок.

Формуємо з винних пробок ялинку, приклеюючи пробки один до одного на супер-клей.

Ялинки своїми руками фото

Новорічні ялинки своїми руками з гудзиків.

Заготовляємо велика кількість гудзиків, якщо хочете щоб гудзики були однакові по тону, попередньо фарбуйте їх за допомогою балончика пулевизатора. З щільного паперу формуємо конус, і повністю обклеюємо його гудзиками, ґудзики можна клеїти у кілька шарів.

Ялинка з шишок.

Простий спосіб економити

Ялинку повністю формуємо з шишок… починаючи приклеювати шишки один до одного з внутрішнього кола, в завершенні встановлюємо отриману ялинку в горщик або закріплюємо на імпровізованій декоративної ніжці з гілок.

Ялинка декорована блискітками.

З паперу формуємо конус, нарізаємо дрібно дощик і мішуру, ретельно перемішуємо, конус покриваємо клеєм ПВА і повністю посипаємо нарізаними блискітками. У завершенні зверху покриваємо ялинку клеєм ПВА, щоб не обсипалися блискучі елементи.Ялинка з дроту.

Беремо циліндр, виготовлений з пінопласту і зверху вниз у вигляді спіралі, покриваємо його щільною дротом. В результаті виходить дуже стильна ялинка-пружинка.

Ялинка з пір’я.

Купуємо дрібні пір’я у відділах «Все для творчості», виготовляємо конус з паперу, і починаємо знизу вгору, щільно стикуючи один з одним приклеювати невагомі пір’ячко на прозорий клей «Момент».Ялинка з сухого листя.

Беремо заготовлені з осені сухі листочки або лаврові листочки, і приклеюємо їх до попередньо створеному паперовому конусу, формувати крону» краще зверху вниз, приклеюючи листочки один під одним.Ялинка з стрічки.

Формуємо із щільного паперу конус, нарізаємо стрічку на однакові недовгі відрізки, склеюємо кожен відрізок у вигляді крапельки (див. фото), отримані «крапельки» приклеюємо на паперовий конус.

На додаток до Новорічної тематики пропоную Вам вивчити такі огляди:

— Декоруємо будинок або квартиру до Нового року;

— Декоруємо присадибна ділянка до Новорічних урочистостей;

— Незвичайні, креативні Новорічні ялинки;

— Новорічний або Різдвяний вінок своїми руками;

— Як зробити сніжинки з макаронних виробів.

 

Шановні читачі, тепер Ви знаєте, як зробити ялинку своїми руками, сподіваюся вам сподобався сьогоднішній огляд! Чекаю Ваших відгуків в коментарях, а також пропоную підписатися на отримання свіжих новин з сайту «Затишок в Домі«.

Показати відповідь на загадку »

Номер — брудний або мокрий, колесо запасне.

 

Добавлено в: Дизайн і інтер'єр
© Зробимо разом - будівельний портал.