0

Ганок з цегли своїми руками

Ганок безумовно важливий елемент при будівництві будинку. Але, яких матеріалів повинно бути побудовано ганок?. У цій статті ми розглянемо основний матеріал для виготовлення сходів — це цегла. Тому ганок з цегли володіє наступними перевагами, такими як:

  1. Міцність — є важливою складається будь-якої споруди в тому числі і ганку, т.к маючи міцне ганок можна не турбуватися про навантаженнях які йому доведеться пережити.
  2. Довговічність — цегла це самий довговічний матеріал саме тому споруда зроблена з цегли може простояти 50 — 100 років.
  3. Морозостійкість — це характеристика витримувати розморожування і заморожування і при цьому не піддаватися деформації.
  4. Естетичність і привабливий зовнішній вигляд — саме споруда з цього матеріалу не буде відлякувати гостей своєю непривабливістю.

Ганок з цегли своїми руками

Покрокова технологія виготовлення ганку

Крок 1

Отже в основу ганку необхідно закласти армовану подушку із бетону глибиною близько 40 см. Це робиться для того, щоб ганок під впливом морозів не деформувалося і не втратило зовнішній вигляд, як кажуть будівельники (не стало грати).

Крок 2

Розмітив на стіні олівцем лінії на які ми будемо рівнятися при укладанні цегли — це необхідно для того, щоб ганок вийшло як можна рівніше і не було різних перекосів. Робимо довжину сходинки дорівнює 30 см заввишки 16 сантиметрів. Зверніть увагу, що висота першої сходинки робиться з урахуванням підсипки піску і плитки, тому спочатку перша сходинка буде трохи вище інших.

Малюємо лінію, яка буде служити рівнем

Крок 3

Майданчик для ганку кладемо з цегли, там де буде виходити класти шлакоблок — будемо класти шлакоблок, але найчастіше шлакоблок вдається покласти не завжди, оскільки між східцями маленька висота.

Укладання майданчика для ганку

Щоб вийти на рівень, який нам підходить доповідаємо проміжку звичайною цеглою, а не шлакоблоком

Крок 4

Тим часом робимо бічну стіну, щоб робити все на рівні, до речі бічну стіну можна відразу обкласти облицовачным цеглою про укладання якого радимо почитати тут. Облицювальну цеглу дозволить надати закінчений вигляд нашої конструкції і буде радувати око.

Простий спосіб економити

Кладка бічної стіни

До речі, що залишилися після будівництва будинку блоки радимо вам укласти в фундамент ганку — це дозволить заповнити місце і утилізувати надлишки шлакоблоків.

Залишки шлакоблоків і цегли закладаємо в ганок

Крок 5

Укладаємо останній ряд ступенів. Для цього знову ж відзначаємо 30 см від верхнього краю, щоб зрозуміти довжину сходинки.

Укладаємо останній ряд ступенів,для цього все робимо строго по рівню і ще можна прив’язати нитку для більш суворого відповідності по горизонталі

Крок 6

Заключним етапом буде кладка самої останньої сходинки, зверніть увагу що вона буде виглядати трохи інакше, ніж інші — це пов’язано з тим, що ми створюємо спеціальний поребрик для того, щоб як можна краще стягнути наше ганок з допомогою монотонно залитій змести з піску і бетону — це дозволить надати надійності і стабільності конструкції.

Верхня щабель — робиться таким чином, щоб можна було її скріпити за допомогою піску і бетону і надати єдине ціле конструкції

Ганок з цегли буде виглядати приблизно так

У висновку хотілося б додати, що якщо робити ганок з облицовачного цегли, то це додасть йому більш красивий і привабливий вигляд, але додасть деяку крихкість конструкції. А що ви думаєте з приводу цього ганку? відповідь в коментарі.

Відео — ганок з цегли своїми руками

Добавлено в: Ремонт
© Зробимо разом - будівельний портал.